FUNDACJA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE

Kim jesteśmy?

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie powstała w 2004 roku. Nasza działalność o charakterze edukacyjnym ukierunkowana jest w szczególności na wsparcie środowiska akademickiego w zakresie nauk społecznych, ekonomicznych i technicznych. Zajmujemy się głównie organizacją oraz wsparciem konferencji, kongresów, seminariów, szkoleń i kursów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom studentów, aby stwarzać im realne szanse rozwoju.

Klub Grota 2

Klub Grota 2 to (nie)zwykła kawiarnia znajdująca się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jest to miejsce spotkań w stylowych piwnicznych wnętrzach zapewniających relaksującą atmosferę do pracy i nauki.

Fundacja UEK oferuje możliwość wynajęcia sal szkoleniowych, obsługę cateringową oraz organizację przerw kawowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Parking Fundacji UEK

Zapraszamy do skorzystania z naszego parkingu. Wjazd od al. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego. Parking czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Cena 4zł/h. Możliwość zakupu abonamentu.

lat Fundacji UEK

lat Klubu Grota 2

konferencji naukowych

godzin kursów Quest

– U NAS NAUKA ŁĄCZY SIĘ Z BIZNESEM –

dr hab. Jarosław Plichta, prof. UEK

Parę słów od Prezesa Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Suspendisse interdum consectetur libero id faucibus. Nisi porta lorem mollis aliquam. Aliquet risus feugiat in ante metus dictum at tempor commodo. Porttitor massa id neque aliquam vestibulum morbi. Sem nulla pharetra diam sit amet nisl suscipit. Venenatis lectus magna fringilla urna. Nunc vel risus commodo viverra maecenas accumsan lacus. Pharetra diam sit amet nisl suscipit adipiscing. Ipsum nunc aliquet bibendum enim. Ultrices vitae auctor eu augue ut lectus. Nec tincidunt praesent semper feugiat nibh sed pulvinar. Arcu risus quis varius quam quisque id diam. Consequat ac felis donec et odio pellentesque diam. Et netus et malesuada fames. Tristique senectus et netus et malesuada. Aliquet porttitor lacus luctus accumsan tortor posuere ac ut consequat. Id porta nibh venenatis cras sed.

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

ul. Rakowicka 27                                                                                              Adres e-mail: fundacja@uek.krakow.pl
Kampus UEK, Dom Ogrodnika, I piętro                                                       nr tel.: +48 12 293 74 63 (Fundacja)
31-510, Kraków                                                                                                nr tel.: +48 575 855 999 (Parking)